Детонує вíд шостої ранку: удaру було завдано по залíзничнíй станції, де розвантажувався роsíйськuй склад з б/к. За його словами, є багато загuблuх серед роsíйських вíйськовuх, якí займалися навантаженням. (фото, відео)

Copy

Моніторингові канали та місцеві жителі повідомляють про вибухи.

У тимчасово окупованих Генічеську та Скадовську Херсонської області у ніч проти 18 червня сталися вибухи.

Моніторингові канали та місцеві жителі також повідомляють про вибухи на складі БК у тимчасовому окупованому Рикові (передмістя Генічеська), що на Херсонщині.

Блогер Денис Казанський повідомляє, що удару було завдано по залізничній станції “Партизани”, де розвантажувався російський склад з б/к. За його словами, є багато загиблих серед російських військових, які займалися навантаженням.

“Місцеві з жахом, злякалися, намагаються або пересидіти в підвалах, або виїхати на якийсь час від цього місця (це правильне рішення, бережіть себе!). Там був, увага, дуже значний склад БК”, — йдеться у повідомленні моніторингових каналів.

Повідомляється, що детонація тривала кілька годин.

Риково розташоване по обидва боки залізниці Мелітополь-Джанкой. У центрі знаходиться залізнична станція Партизан, на південно-західній околиці селища переїзд через залізничні колії.

За 3 км на південний схід від селища проходить магістраль М-18 Харків-Сімферополь.

Пізніше радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко оприлюднив фото “бавовни”.

“Смт. Партизан Гениченський район. Влучання на територію елеватора. Судячи по повідомленням від місцевих – великий склад. Пішла детонація”, – пише він.

Leave a Comment