Пíзно рuдатu… Вíдчуй теnер на собí все! Годuну тому наші закобзонuлu “круnну шuшку”: 12 вертольотíв таємно вuвозuлu тíла заruблuх, серед якuх nрава рука í найкращuй друг Кадuрова

Copy

Тіла загиблих вивозили на вертольотах: 12 бортів прилетіли за півгодини, щоб зберегти подію в секреті.Кортеж Адама Делімханова , якого називають особистим катом і правою рукою голови Чечні Кадирова, було знищено у Запорізькій області під час спецоперації СЗГ у глибокому тилу противника. Разом із ним у Приморську було ліквідовано ще близько 200 солдатів кадировських військ. Про це повідомив політолог Кирило Сазонов, який воює у ЗСУ.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що розвідка Сил спеціальних операцій виявила переміщення кортежу з високопоставленими окупантами, після чого ціль накрили з далекобійної артилерії.

За його словами, тіла загиблих вивозили вертольотами: 12 бортів прилетіли за півгодини, щоб зберегти подію в секреті.

“Поранених немає, навіть “Швидка допомога” не приїхала. Всі тіла вивозили на вертольотах. Через півгодини прилетіли 12 бортів. Щоб секрет був. Але який секрет, заради таких новин розвідки залишалися там до останнього”, – пише він .

Leave a Comment