Пiзно pидати… Вiдчуй тепер на собí все! Годину тому наші закoбзонили “крупну шuшку”: 12 вертольотiв таємно вuвозuлu тiла заruблих, серед яких nрава рука i найкращuй друг Кадuрова

Copy

Тіла загиблих вивозили на вертольотах: 12 бортів прилетіли за півгодини, щоб зберегти подію в секреті.Кортеж Адама Делімханова , якого називають особистим катом і правою рукою голови Чечні Кадирова, було знищено у Запорізькій області під час спецоперації СЗГ у глибокому тилу противникаРазом із ним у Приморську було ліквідовано ще близько 200 солдатів кадировських військПро це повідомив політолог Кирило Сазонов, який воює у ЗСУ.На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що розвідка Сил спеціальних операцій виявила переміщення кортежу з високопоставленими окупантами, після чого ціль накрили з далекобійної артилерії.

За його словами, тіла загиблих вивозили вертольотами: 12 бортів прилетіли за півгодини, щоб зберегти подію в секреті.“Поранених немає, навіть “Швидка допомога” не приїхала. Всі тіла вивозили на вертольотах. Через півгодини прилетіли 12 бортів. Щоб секрет був. Але який секрет, заради таких новин розвідки залишалися там до останнього”, – пише він .

Leave a Comment