Нíякого їм корuдору – розnлата за все! 3СУ рушuлu на Марíуnоль вíдрíзаючu nовнíстю Крuм – мaсштaбнuй кoтeл

Copy

ЗСУ почали просування вперед у Запорізькій області, а також в районі Бахмута і у Сватового на Луганському напрямку, заявив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Як підкреслив він в інтерв’ю Currenttime, мета українських захисників – це просування на Маріуполь, що фактично відріже російські війська і переріже сухопутний коридор до Криму.“Зрозуміло, що йде наступ за двома-трьома напрямками якраз для того, щоб розосередити сили оборони противника, розосередити і розтягнути лінію фронту для того, щоб вони не змогли сконцентруватися на обороні лише однієї лінії удару”, — зазначив експерт.

Разом з тим він зазначив, що якщо українські війська змогли пройти укріплені позиції російських військ, які вони фортифікували і мінували, це свідчить про те, що і далі рух ЗСУ продовжиться.

При цьому цілями українського контрнаступу співрозмовник назвав розтягування лінії оборони окупантів, а також безпосередньо прорив першої і другої лінії оборони і звільнення населених пунктів.

“І третє. Українські війська зуміли продовжувати наступальні дії не в одному напрямку, даючи таким чином прерогативу ворогу зосередити свою лінію оборони і оборонятися лише по одній позиції, по одному напрямку руху, а на декількох. Це розосереджує війська, розтягує лінію. Тому можна сказати, що поки все складається досить-таки успішно для українських сил”, — додав Мусієнко.

Leave a Comment