Я знайшла на вулиці гроші і зробила так, як вчила мене мама. З того дня моє життя змінилося назавжди

Copy

У дощовий і противний вечір я поверталася дуже втомленою з роботи, в сумних роздумах, де завтра взяти гроші на черговий платіж за ноутбук, узятий в кредит, а зарплата буде тільки через 3 дні.Знову доведеться з кредитки знімати. Ніяк я з цими фінансами не вмію керувати!

І тут бачу — прямо переді мною лежить купюра в 500 гривень, складена навпіл і перетягнута гумкою. Абсолютно нова і повністю суха, хоча кругом все було мокрим і брудним. Спочатку хотіла пройти повз, а потім згадалися бабусині розповіді, які мені не раз переказувала мама, як чинити з тим, що знайдено прямо під ногами.Незважаючи на те, що говорять інші, мовляв, не можна піднімати гроші і каблучки на дорозі, вона стверджувала, що їх обов’язково треба забирати, але слід дотримуватися деяких правил, щоб не нашкодити собі.

Монетки і купюри не треба класти в свій гаманець, а просто в кишеню або сумку, принести додому, протерти вологою ганчіркою і покласти на стіл під скатертину, обов’язково портретом вгору (монетки — решкою) і нехай там собі лежать, гроші в будинок залучаючи. Їх не можна витрачати, навіть якщо є велика спокуса!Каблучку теж треба підняти, ні в якому разі не міряти на палець! Промити під проточною водою і надіти на шовковий шнурок або недорогий ланцюжок, і повісити на вікно або біля дверей.

Цей ланцюжок замкне коло і всю стару енергетику кільця, а вона сама не буде випускати удачу і щастя з дому.У моїх батьків вдома висить золоте кільце з червоним камінчиком, знайдене колись на морі. Хочете вірте, хочете ні, я за своє життя жодного разу не чула, щоб мама і тато лаялися — живуть, як то кажуть, душа в душу!Ще вона радила обов’язково підбирати пір’я, що опинилися на шляху — воно також приносить достаток. Носити в сумці. А таку пір’їнку, яка пролетіла прямо перед особою, обов’язково треба зловити і помістити в гаманець. Перевірено — гроші приходять швидко.

І ось яку пораду ще давала: якщо підбіжить маленьке кошеня, його обов’язково треба забрати собі. Це послання захистити вас від чогось неприємного і небезпечного!А ось дорослу кішку брати не треба, бажано просто дати їй щось поїсти. Але якщо кішка підходить кілька разів — це знак! Тільки кішка повинна сама зайти і вийти з дому.Так ось, про цю купюру: я її підняла, принесла додому, протерла і поклала під скатертину. А далі пішли чудеса! Через кілька днів в супермаркеті щось мене потягнуло купити квиток миттєвої лотереї! Ніколи раніше я цього не робила. Квиток виявився виграшним: максимальна сума — 20 тисяч гривень!

Гроші я отримала на наступний день, погасила залишок кредиту і обнулила, нарешті, цю кредитку!Потім в інтернет-магазині зробили знижку на сукню, яка мені дуже подобалася, але за ціною була недоступною. Залишилася тільки одна, і на останній екземпляр поставили знижку 70%! Це був мій розмір.А потім я отримала пропозицію на підвищення з зарплатою, в два рази вище колишньої, в офісі, зовсім недалеко від мого будинку! Може це все і випадкові збіги — але моє життя змінилося на краще!

Leave a Comment