Після підриву Каховської ГЕС. Зірка серіалу Беверлі-Хіллз, 90210 Шеннен Догерті опублікувала ФОТО врятованого пса в Херсоні

Copy

Зірка серіалу Беверлі-Хіллз, 90210, американська акторка Шеннен Догерті опублікувала фото врятованого пса в Херсоні після підриву Каховської ГЕС.

В об’єктиви кількох українських фотографів потрапив момент порятунку великого пса в Херсоні.

Промоклий собака обійняв обома передніми лапами ногу людини, яка його врятувала.

Доерті опублікувала в Instagram-сторіс фото Сергія Коровайного, який раніше прокоментував свій щемливий кадр.

«Усі росіяни не варті краплі страждань цього херсонського собаки, якого врятували з холодної дніпровської води», — раніше написав фотограф на своїй сторінці у Facebook.

Американська акторка зробила репост допису благодійної організації Karmagawa, в якому можна побачити кадри порятунку тварин українськими волонтерами після трагедії на Каховській ГЕС.

У коментарях користувачі Мережі з різних країн світу закликають покарати диктатора Путіна за страшні злочини проти людей і тварин в Україні.

«А все це через одного ідіота на ім’я Путін», «Покарайте, нарешті, Путіна!!!», «Щоб було зрозуміло, що Росія зробила не тільки з українцями, а й із тваринами. Там тонуть сотні собак і кошенят. На щастя, їх рятує багато добровольців», «Кривава Росія», «Неймовірні українці! Бідні тварини», «Бог все бачить очима тварин, Путіна і Росію чекає розплата за те, що вони зробили», — пишуть у коментарях.

Зазначимо, Шеннен Догерті активно підтримує Україну під час війни, яку розв’язала Росія. Догерті не раз закликала у своїх соцмережах звернути увагу на геноцид українського народу і постила у себе в блозі кадри того, що відбувається в Україні.

У 2022 році вона також обурилася інциденту з Віллом Смітом на Оскарі і нагадала, що відбувається в Україні.

Також нагадаємо, що у Шеннен Догерті діагностували рак. Американська акторка дізналася про страшну хворобу в березні 2015 року. У неї виявили пухлину в молочних залозах. Артистка подала позов проти свого колишнього менеджера Таннера Мейнстейна.

Догерті зазначила, що ексменеджер неправильно оформив її медичне страхування, через що, на її думку, вона не отримала належного лікування, і її рак метастазував на лімфатичну систему.

У травні 2016 року Догерті перенесла мастектомію, трохи пізніше хіміотерапію, після чого розпочала радіотерапію.

Та у квітні 2017 року у зірки сталася ремісія.

2020 року Шеннен в ефірі токшоу Good Morning America повідомила, що її хвороба повернулася, і тепер вона на четвертій стадії. Догерті також поділилася, що рак у неї діагностували під час знімань у продовженні серіалу “Беверлі-Гіллз”.

Джерело

Leave a Comment