Оприлюднена шоkуюча знахідка, від якої м0роз по тlлу…Понад 180 тіл, там цілі сім’ї, є навіть діти 2019 та 2021 років народження… Неймовірних масштабів пoхoвaння цілих сімей з дітьми знайшли у звільненому Лимані. Фото

Copy

У звільненому Лимані знайшли величезну братську могuлу

Попередньо, 180 убитих українців. Поховані поряд цілі сім’ї. Є діти 2019 та 2021 років народження.Так, за словами Павла Кириленка, у Лимані наразі відомо про два поховання. Одне з них налічує близько двох сотень могuл, а інше – точну кількість ще доведеться встановити.За попередньою інформацією, перше місце поховання – це одиночні могили, де поховані цивільні. На іншій ділянці – братська могила, у якій, за оперативними даними, можуть бути як військові, так і цивільні.

Зараз правоохоронці досліджують ці місця і невдовзі приступлять до процесу ексгумації.Знайшли чергову братську могилу українців. На цей раз у Лимані. Попередньо 180 тіл. Подекуди поховані поряд цілі сім’ї. Є діти 2019 та 2021 років народження,– розповів кореспондент Донбас Реалії Єгор Логінов.

Наразі усіх просять утриматися від коментарів щодо кількості похованих людей та причин їхньої смерті до остаточних висновків експертів.

Крім того, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що у звільненому Лимані правоохоронці виявили тіла 60 загиблих, з яких ідентифіковано половину. Процес ще триває.

Leave a Comment