Хлоnці nросять молuтuся! 3СУ вже nід Маріуnолeм!? Фінальна бuтва за місто – світовuй рекорд! ВСЬ0Г0 3А 3 Д0БИ!

Copy

В Донецькій та Запорізькій областях України продовжується контрнаступ Збройних Сил України.
Експерти на підставі публікованих з лінії зіткнень відео та фото з’ясували, як далеко просунулися українські бригади.

Австрійський експерт Том Купер 11 червня повідомив, що за останні дні південний фланг українського наступу просунувся до населеного пункту Красна Поляна (для орієнтування: це приблизно на півдорозі до Маріуполя).
Том Купер порадив почекати всім 3-4 дні до офіційного підтвердження.

«Звичайно, за стандартами соціальних мереж, «нічого не сталося, доки не підтверджено фотографіями та відео». Тому давайте залишимося (вкрай) обережними і терплячими (ще на 3-4 дні) і просто покажемо кадр з відео, на якому видно, як бійці 291-го гвардійського мотострілецького полку (ВС РФ), що вижили, біжать у напрямку Старомайорська», — попросив він.

“І не ігноруйте той факт, що це означає частковий крах 1-ї лінії і проникнення в 2-у лінію російської оборони (і це на одному з найбільш захищених секторів)”, – зробив висновок австрійський військовий експерт.

За його словами, щось подібне трапилося і на ділянці фронту в районі Вугледару.Це може здатися цинічним, але з цього погляду широко розрекламовані “важкі втрати” (у техніці, а не у військах) трьох українських бригад під час “проривної частини операції” – послужили свою службу”, – нагадав Том Купер.

А свою чергу, експерти Tendar, які відстежують та геолокують відео та фото з фронту, повідомили, що «майже всю передову лінію оборони російської армії в районі Великої Новосілки протяжністю близько 20 км було знищено».

«Українські війська звільнили Нескучне та Новодонецьке. Ґрунтуючись на відеозаписах з російського безпілотника, ми знаємо, що українські війська вже діють далі на південь, відбиваючи атаки російських військ у Сторожево та невеликому селі Благодатне, розташованому неподалік», — повідомили експерти.

Додамо, що командування Російської Федерації у терміновому порядку перекидає війська з Бєлгородської області на Запорізький напрямок фронту в Україні. Про це повідомляє військовий оглядач Олег Жданов.
“Є інформація про те, що ворог підтягує на Запорізький напрямок значні резерви, як людські, так і техніку. Є полонені з бригади, які до цього були на чергуванні у Бєлгороді”, – розповів Жданов.

Він нагадав, що Запорізький (Таврійський) напрямок – на сьогоднішній день “найгарячіший”:

“Тут ЗСУ ведуть наступальні дії. Закінчується перший тиждень бойових дій на цьому напрямку. Вій дуже важкий. З’явилося відео боїв, не завжди вдалих. Але, тим не менш, у нас і тут все одно є успіхи”.

При цьому він згадав населені пункти Лобкове, Левадне, Работине, Вербове та Велику Новосілку, де є просування ЗСУ.
“Досить важко, тому що це перша лінія оборони. Тут найбільш мотивовані, найбільші укріплення… Отже, є успіх. Так, він дається важко. Так, це наступ, і втрати будуть як у техніці, так і в людях, на превеликий жаль, але без цього ніяк не можна”, – заявив Жданов.

Разом із цим всім він закликав усіх черпати інформацію з офіційних джерел:

“Відео з нашою колоною, яка потрапила на мінне поле і була обстріляна російською артилерією, де був пошкоджений танк Leopard і 5 БМП M2 Bradley, третю добу тиражує російська пропаганда і подає це так, як ніби вони 100 тисяч п’ятсот бойових броньованих машин і танків вже знищили, вже всіх перемогли… Варто довіряти лише перевіреній інформації і точно не джерелам з РФ” – підкреслив Жданов.

Leave a Comment