Ви тількu не nлачте, а краще моліться! Просто з окоnу терmінова звістка – 3СУ пішли вперед. П0ЧАЛ0СЯ!

Copy

Збройні Сили України наразі відновили наступальні дії під Бахмутом. Командир полку «Азов» (2016-2017) і майор ЗСУ Максим Жорін поділився інформацією про просування українських військ під Бахмутом та розповів про ситуацію в цілому.

«Наша штурмова бригада просувається зокрема. Робимо це досить ефективно, враховуючи також те, що у ворога все ж таки залишається перевага по артилерійських системах, за кількістю боєприпасів, наявність авіації. Проте ми знаходимо слабкі місця в обороні.Вчора ми теж змогли просунутися, сьогодні якраз відбуваються процеси розвитку подальшого успіху в нашому напрямку, а саме – це один з флангів Бахмута. Не можу оцінити – багато чи мало, ми маємо просуватися та обчислюємо, як це зробити. Великою ціною, зокрема й учора, нам це дається. Іноді 100 метрів є надзвичайно важливими, іноді кілометр» – заявив Максим Жорін.

Щоб повністю взяти Бахмут у пів оточення потрібно вийти по висотах до річки Бахмутці, вона ділить ці висоти, тому, поки ми не підійдемо до річки, не можна говорити про пів оточення. Справа в тому, що річка ділить місто, тому якщо правильніше сказати – є оперативне оточення лівої частини міста.

Значить основні висоти біля Бахмута зайняті. Зайняті висоти біля Берхівки, зайняті висоти біля Кліщіївки – ось це вже дає нам можливість та артилерії працювати на дальності 15-25 км, так ми дістаємо до лівої частини міста точно” – поділився Світан.

Також Світан розповів, яких дій з боку російської армії варто очікувати найближчим часом і яке українське місто “доглядало” собі Рамзан Кадиров.

“Їм подітися нікуди, вони виконуватимуть завдання з оборони тих рубежів, де вони їх відкрили. Зараз Запорізький напрямок, Донецький, Луганський — здебільшого глуха оборона, крім деяких позицій щодо Луганська. Вони можуть далі тиснути з Валуєк на Куп’янськ у бік Лимана”. , – Заявив експерт.

Під Бахмутом (Донецька обл.) українські війська проводять наступальні операції з метою оточити місто. Активні бої точаться в селах Кліщіївка та Берхівка Бахмутської громади. Про це в ефірі телеканал FREEДОМ розповів військовий оглядач Денис Попович.

“У Бахмуті наступальні операції. Вони проходять приблизно так само, як свого часу там наступала приватна військова компанія (ПВК) “Вагнер”. Ті ключові точки, ключові пункти, які займала ПВК “Вагнер” зараз українська армія намагається відвойовувати. У центрі уваги село Кліщіївка на півдні, там панівні висоти, і точно так само село Берхівка, за які зараз розгортаються бої. Українська армія має намір оточити Бахмут для того, щоб вибити російську армію з цього міста. Зачепитися там росіянам ніде, тому що вони самі Бахмут зруйнували”, — розповів він.

Активні бої йдуть на Запорізькому напрямку. Експерт вважає, що українська армія проводить розвідку боєм.

“У Запорізькій області йде масштабна розвідка боєм. Зараз атаки української армії не йдуть по всій лінії фронту. Українська армія намагається промацати оборону противника для того, щоб зрозуміти, де які резерви, скільки підкріплення противник може підвезти, як розташована їхня артилерія тощо”, — сказав він.

Leave a Comment