“Послухай сюди!” Солдат наnав на деnутата – після сkандалу: nрямо в РАДl. Вuсказав все – українці аnлодують!

Copy

Дмитро Кухарчук висловив здивування та поцікавився, звідки у народного депутата є доходи на купівлю елітних авто у той час, коли економіка країни зупинилася, і всі працюють для того, щоб прискорити перемогу.Командир 2-го штурмового батальйону 3-ї Окремої штурмової бригади Дмитро Кухарчук агресивно у своєму Telegram відреагував на інформацію зі ЗМІ щодо відпочинку у Болгарії “слуги народу” Богдана Торохтія під час війни.

“Журналісти розкрили деталі розкішного життя “Слуги” Торохтія та його дружини, ексрадниці Капліна та Омеляна. Бенкет під час чуми — це усталений вираз, і він точно описує поведінку цього нехорошого чоловіка, який з липня 2022 року встиг змінити 3 авто, піднявши вартість свого транспорту до 185 тис. доларів (свій Range Rover Sport вони тоді продали за $76 тис.)”, — гнівно пише Кухарчук.

Комбат 3-ї ОШБр висловив здивування, звідки у народного депутата такі доходи, коли економіка країни зупинилася, і всі працюють для того, щоб прискорити перемогу. Він запропонував своїм підписникам написати у коментарях їхні ідеї про те, звідки у Торохтія такі доходи.“Також Торохтій у серпні 2022 р. катався на курорт у Болгарію. Журналістам він наторохтів, ніби не пам’ятає чи виїжджав туди, навіщо це робив і де бував. Я не дивуюся вже таким речам, тому що розумію: це лише вершина айсберга як щодо конкретно цього персонажа, так і стосовно політиків загалом”, — зауважив український захисник.

За його словами, від подібних відкриттів у нього щоразу зводить щелепи від гніву.“Слухайте сюди. Ми тут стоїмо не для того, щоб ви на крові наших побратимів жирували і вели державу в прірву. Не для того, щоб ви готувалися до виборів у час, коли на фронті відбуваються найважчі бої. Нам не замилите очі своїми недоїдками під брендом “волонтерська допомога від ХХХ””, — зазначив Кухарчук.

Також він нагадав, що українські захисники нічого не забувають, і коли настане час — усім, хто ображав українських військових, доведеться відповісти.

Leave a Comment