Батько Вадима Бондаренка вимагає найвищого ступеня покарання для винуватця аварії: “Садити довічно” У ніч проти 26 травня в Києві на одному з блокпостів сталася смертельна ДТП — там автомобіль на см

Copy

У ніч проти 26 травня в Києві на одному з блокпостів сталася смертельна ДТП — там автомобіль на смерть збив 22-річного військовослужбовця НГУ. Як виявилось, за кермом автомобіля під час наїзду на пішохода був голова одного із райсудів Київської області Олексій Тандир.

Сім’я загиблого зазначає, що суспільство не повинно забути про його смерть і цю резонансну справу. Вони вимагають посадити суддю на довічний термін.

Батько Вадима Бондаренко, який нині воює під Бахмутом, приїхав на похорон сина, щоб попрощатися з ним. Він вимагає найвищого ступеня покарання для винуватця аварії, який забрав життя його сина. Батько загиблого заявив:“Садити їх довічно. Тому що смертної кари у нас немає. Смертна кара у них може бути одна, якщо вони підуть разом з нами туди, де зараз ми знаходимося”.

Варто зазначити, що під час затримання Олексій Тандир відмовився здати кров на алкоголь. Біологічні зразки у нього збирають примусово лише за 18 годин після аварії.

У суботу, 27 травня, на засідання зібралася Вища рада правосуддя. На початку слухання Тандир говорить прямо під час слухання, він нібито не винний, а лише причетний до смертельної ДТП. Суд присудив утримувати Тандира під вартою – без права внесення застави.

Leave a Comment