Йому назавжди залишиться 30…У бою з окупантами віддав життя за Україну воїн з Прикарпаття…

Copy

Внаслідок бойових дій 11 травня 2023 року загинув військовослужбовець Ярослав Тимонін з Прикарпаття. Він був мобілізований до армії у вересні 2022 року і служив у гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірничо-штурмової роти однієї з військових частин ЗСУ.Про це повідомляють на Facebook-сторінці Калуської міської ради. Український захисник загинув під Бахмутом

Згідно з повідомленням, 30-річний житель Калуша Ярослав Тимонін був призваний до армії у вересні 2022 року та служив у гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірничо-штурмової роти однієї з частин ЗСУ.Ярослав Тимонін загинув на Бахмутському напрямку внаслідок мінометного обстрілу військ РФ.

Значну частину зі всього часу служби Ярослав разом з побратимами провів у найгарячіших точках війни з окупантом…На превеликий жаль, 11 травня на Бахмутському напрямку наш Герой загинув. Це трапилось під час ведення бою з ворожими військовими формуваннями. Мінометний обстріл окупанта став фатальним для Ярослава Тимоніна. Наш Захисник з честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народу та державі. І сьогодні наша уся громада у невимовній скорботі низько схиляє голови, вшановуючи полеглого Героя. Висловлюємо співчуття родині Ярослава Тимоніна у цій непоправній втраті…”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Comment