Чорний понеділок для України…Щойно повідомили про вибухи у низці областей , у Хмельницькій та Львівській областях – відпрацювала ППО’

Copy

Під час повітряної тривоги вночі 29 травня вибухи чули у Хмельницькій області та на Львівщині. За повідомленням обласної військової адміністрації, у регіонах працюють сили Протиповітряної оборони.Перша інформація про вибухи на Хмельниччині зявилася о 3 ранку в місцевих пабліках. ОВА підтвердила їх. Відомо, що у Львівській області звуки вибухів місцеві почали чути приблизно з пів на 4 ранку.

Вибухи на Львівщині на Хмельниччині: що сталося

Чергова масована комбінована атака Росії на українські землі почалася вночі 29 травня. Захід України став одним із її осередків, тож там у кількох областях активно працювали сили ППО.Місцеві повідомили про звуки вибухів приблизно о 3 ранку, за кількадесят хвилин інформацію підтвердила влада.

Зокрема, очільник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що “на Львівщині працює ППО”. Він одразу закликав до необхідного: “Не публікуйте жодної інформації. Залишайтесь в укриттях!”

Також Хмельницька ОВА у телеграмі написала, що “в області пролунали звуки вибухів”. Обласна влада закликала до того, що люди вже мали б знати без пам’яті: “Не знімайте роботу сил ППО та до завершення тривоги залишайтеся в укриттях!”
Звернімо увагу, що цієї ж ночі вибухи чули мешканці багатьох регіонів. Росіяни спочатку запустили хвилі “Шахедів”, тож невдовзі після півночі ППО запрацювала в Одеській області, на Вінниччині та Київщині.

А через кілька годин після початку доби 29 травня у повітряний простір України зайшли ворожі ракети. Вони якийсь час кружляли, намагаючись оминути наші сили ППО, та зрештою націлилися на Київ та Захід нашої держави.

Leave a Comment