Пішов на небо… Рятуючu жuття побратuмам залuшuвшu сиротамu аж шестеро своїх ріднuх онуків. Вічна пам’ять Герою

Copy

Рятуючи побратимів отримав смертельні поранення Василь Коломієць з Яворова, що на Львівщині.Проводячи евакуацію з поля бою поранених, рятуючи життя побратимам, отримав смертельні поранення Захисник з Яворова Василь Коломієць.

Про це повідомили у Яворівській міській раді.Як зазначається, поховання Героя за його волею відбудеться на рідній Вінниччині цієї суботи 27 травня. Родина організовує транспорт для доїзду з Яворова до міста поховання.

«Назавжди в строю наш захисник Коломієць Василь ВолодимировичП’ятдесятивосьмирічний Василь Володимирович родом з Вінничини, де пройшли найкращі роки дитинства та студентської юності.У далекому 1986 році створив із дружиною Наталією сім’ю та переїхав до Яворова.Тут народилися четверо дітей: син Василь, доньки Марія, Тетяна та Євгенія. Від тоді й до 2022 року Василь Володимирович працював за спеціальністю — був водієм далекобійником, побачив різні куточки нашої країни та закордоння.

Але після 24 лютого 2022 року залишив мирне життя позаду. Дідусь шістьох внуків хотів захистити свою велику родину, прогнати загарбників з рідної землі, тому вступив до лав територіальної оборони.За час служби був нагороджений почесною відзнакою Яворівського міського голови», зазначається у повідомленні.

Василь Коломієць виконував небезпечну, але дуже важливу місію — вивозив з поля бою поранених, доставляв їх до госпіталів та лікарень.В одній із таких поїздок, рятуючи життя побратимам, отримав важкі поранення. У Київському госпіталі 23 травня 2023 року перестало битися його хоробре серце.Поховання Героя за його волею відбудеться на рідній Вінниччині цієї суботи 27 травня. Родина організовує транспорт для доїзду з Яворова до міста поховання.

Leave a Comment