Він nерекрuв їй дuхання ногою ! Слідчі розкрuлu деталі фaтaльнorо , для 18 – річної дівчuнu , вечора

Copy

Він nерекрuв їй дuхання ногою ! Слідчі розкрuлu деталі фaтaльнorо , для 18 – річної дівчuнu , вечора

Зникла безвісти 18 річна Даша Андрійчук із села Гальчин , Андрушівської громади . Дівчина по телефону повідомила , що пішла на зустріч із подругою , яка приїхала з Житомира . Однак , до подруги вона не приходила . За декілька днів, тіло зниклої дівчини виявили серед дерев місцевого саду , її задушили , причому вбивця душив її ногою . Підозрюваним виявився 24 – річний мешканець сусіднього села Нехворощ на ім’я Роман . Хлопець кілька днів не з’являвся вдома після вбивства , а виявили його у лісопосадці за селом , де він ховався .

« Кажуть , що Роман був не сам . Начебто вони спочатку були на дні народження , а ПОТІМ декілька хлопців та Даша пішли за село . Але точно він був не сам » , місцевий мешканець села Нехворощ , де мешкає підозрюваний . каже Остання сварка між молодими людьми сталася через гроші , чоловік висунув Даші претензії з приводу зниклих грошей . « Він разом із мамою та сестрою приїхали до нас . Мама вийшла заміж за одного чоловіка із села , ось Рома тут і з’явився . Нічого поганого про нього сказати не можу . Так , раніше працював у магазині , начебто не випивав , спокійний » , розповіла пенсіонерка про Романа .

Даша була єдиною дочкою своєї мами . « Її мама інвалід , пересувається 3 допомогою палиць . Вона дуже любила свою дочку . Якщо подивитеся сторінку Даші в соцмережі , то мама постійно пише їй « красуня моя » , « розумниця моя » . Це велике горе для матері » , каже ще одна мешканка Гальчина .

Leave a Comment