А знаєте чому жоден сuн чuновнuка не заruнув?! Гuнуть лuше музuкантu, художнuкu, пuсьменнuкu, nерекладачі, nідnрuємці – все nросто…

Copy

Сергей Максимюк

Ось про що я постійно думаю. Нам постійно стверджують, що треба діяти лише за законом. Інакше анархія. Країна розпадеться.

Ладно я буду по закону.

А ось ті вuродкu у Києві. Вони приймали законів для себе і знищують країну за законом. Вони встановили пенсії по 1500 гривень, а за комуналку (вони встановили) 2500 гривень. Вони встановили ціни на ліки у 3, у 10 разів вищі ніж у Європі.Люди банально вмирають від того, що не можуть купити ліки. Літні люди голодують, риються у сміттєвих баках. Це все за законом. Усі зобов’язані на заклик воювати на фронті. І загинути.

Але бл%дь, жоден син високого чиновника не загинув на фронті, жоден чиновник не загинув. Гинуть музиканти, художники, письменники, перекладачі, підприємці, але жоден чиновник не загинув.10 тисяч громадян України загинуло, а жоден син нікого з уряду чи депутатів не загинув. Це все за законом.

Я хочу знати, чому ми повинні гинути на фронті, голодувати, вмирати без ліків, а Коболєв за те, що підняв мені ціну на газ у 6 разів, повинен отримувати 1 500 000 гривень на місяць. А глава Укравтодору в країні, де зовсім відсутні дороги, отримує 800 000 гривень на місяць. Це все за законом.

Хлопці, а не пішли б ви на%уй з вашими законами! Це не закони, це беззаконня!Ваші закони вбuвають нас. Ми не виконуватимемо їх. Це не наші закони. А ви злодії та окупанти. Ми з вами боротимемося. До перемоги до кінця.Ви не лишили нам вибору. Або ви знuщuте нас чu мu в ас.

Джерело

Leave a Comment