Гpиценко не вuтрuмaв: “Зeлeнськuй, чому досі мовчuш ? Мu не nочулu ні одного слова від людuнu, яка є надзвuчайно nублічною і завждu rостpо

Copy

Що буде далі?

Після затримання голови Верховного Суду з мільйонами доларів хабарів?Знаю, що має бути — прискорене завершення справи, протягом місяця-двох максимум і відкритий суд з посадками за ґрати всіх причетних, надовго і з конфіскацією статків.

Так було б справедливо і переконливо. Чи так буде? Чи не зіллють і цю справу, як багато інших, адже жодного топ-чиновника дотепер так і не посадили за хабарі, ні при нинішній владі, ні при владах попередніх, ні в мирні часи, ні за роки війни. Що тривожить і дає підстави для сумнівів?Тривожить мовчанка Президента: за девʼять днів з моменту викриття найбільш резонансного злочину в нашій державі (адже Князєв — це топ-вершина загальнодержавного судочинства) — жодного слова ми не почули від глави держави. Ні про засудження корупції такого масштабу і такого рівня.

Ні про підтримку зусиль детективів, які змогли/осмілилися зафіксувати злочин не в райсуді, а на найвищому рівні судової піраміди.Жодного слова від людини, яка є надзвичайно публічною і завжди гостро миттєво реагує на резонансні події, і це тривожить.Бо корупція — це найбільший наш ворог, він на другому місці після ворога-агресора.

І маємо здолати корупцію рішуче, щоб зміцнити внутрішню єдність і довіру — щоб завдяки єдності й довірі так само рішуче здолати ворога-агресора.

Анатолій Гриценко

Leave a Comment