“Памагітє!!!…” Кара небесна спустилась на росію. Градини розміром з кулак, нищили все на свому шляху ВІДЕО

Copy

У Краснодарському краї pосії 24 травня випав потужний град.Градини, як видно за фото і відео, що з’явилися в мережі, за розмірами були з куряче яйце, пише vshoke.kiev посилаючись на “Обозреватель“.Внаслідок “кари небесної” пошкоджено кілька десятків будинків, автомобілі, повідомляється також про постраждалих. Про це пишуть ворожі-російські Telegram-канали.

За повідомленнями російських пабліків, від незвично великого граду на Кубані постраждали понад 30 житлових будинків. Великі градини розміром із куряче яйце пошкодили також автомобілі та травмували людей.“Град розміром з яйце пошкодив кілька десятків будинків у Краснодарському краї та Адигеї. Дісталося і людям.

За інформацією “Бази”, в Адигеї (Майкопський район) від стихії постраждали вісім будинків, дві машини та одна людина. У Краснодарському краї (Апшеронський район) обійшлося без людських втрат — град пошкодив 23 будинки.Судячи з фото, град був розміром з яйце — десь з перепелине, десь із куряче, а десь як кулак”, – повідомив один із російських пабліків.

У мережі також з’явилися фото та відео “кари небесної”, що накрила південь рф.

Leave a Comment