Ну от і всьо, ми вас nonереджалu: через вчорашні події в Бєлгороді, виїзд із міста вже заблoкoвано, ніхто не втече! “Вcьо ідьот nа nлану!” ВІДЕО

Copy

На росії після новин про ДРГ у Бєлгородській області на виїзд із Бєлгорода виникли величезні черги. Росіяни у паніці втікають з міста, пише “Обозреватель“.

Відповідне відео з’явилось у соцмережах. (щоб подивитися, проскрольте до кінця

Так, на кадрах видно чергу з дуже великої кількості автомобілів.Усі вони поспішають залишити Бєлгород і тим самим паралізували рух.Тим часом у регіональному МВС рф запровадили план “Едельвейс”, а також оголошено загальний збір співробітників у всіх відділах поліції регіону.Крім того, за даними легіону “Свобода Росії”, в Бєлгородській області “ситуація складна”.

Там заявили, що Легіон та “РДК” створюють демілітаризовану зону на кордоні з рф, звідки російська армія не зможе обстрілювати Україну.За їхніми словами, далі “рухатимуться до звільнення всієї росії”.Варто зазначити, що російські добровольці, які воюють за Україну, заявили про новий, уже третій рейд на територію рф. У мережі з’явилися відео з воюючими на боці України росіянами біля покажчиків села Безлюдівка Бєлгородської області, а також сіл Любимівка та Чуровичі Брянської області, згодом вони заявили про “звільнення Козинки” Бєлгородської області й заходження передових груп до Грайворона.

Бійці легіону закликали жителів прикордонних районів рф залишатися вдома і не чинити опору, а також заявили, що “диктатурі Кремля настав час покласти край”.Російська топпропагандистка Ольга Скабєєва стривожилася через ДРГ у Бєлгородській області.Вона заявила, що це дуже бентежні новини. Диверсійну атаку рупор Кремля назвала “жахом”.

Leave a Comment