Свекри Нічим Не Допомогли Нам У Наші Скрутні Часи. Але Днями Свекруха Прийшла До Нас І Зі Сльозами На Очах Почала Просити Про Допомогу

Copy

Я не знаю чому, але саме до мого чоловіка та до нашої родини свекри практично не звертали жодної уваги. Мій чоловік середня дитина, його звуть Коля. Старшому сину батьки допомогли у придбанні квартири. Зараз він там живе зі своєю дружиною, у них народилися двоє дівчаток, від яких свекруха просто божеволіє. До молодшого сина особлива увага, він нещодавно закінчив школу і свекри подарували йому однушку на таку честь. А ось моєму Колі нічого не дісталося. Після весілля ми попросили батьків чоловік впустити в одну з їхніх численних квартир прожити перший час. Так свекри зажадали зі свого сина виплату оренди. Довелося платити.

І те все тривало не так довго, бо потім свекри знайшли вигідніших квартирантів, а нас вигнали. Добре, що на той момент ми встигли накопичити трохи грошей і взяти іпотеку. Коли у нас народилася дитина, то ми ще виплачували іпотеку, настав важкий час. Грошей не вистачало навіть на їжу , до нас приїхала моя мама з іншого міста, щоб якось допомагати. Свекри знали про все, але нам не допомагали. А на онука їм було абсолютно байдуже, вони навіть на виписку не приїхали, просто привітали телефоном.

На сімейні свята нас теж не запрошували, ми просто отримували вітання. І ось одного разу до нас додому прийшла сама свекруха. Вся в сльозах виявилося, що свекор знайшов собі молоду коханку, а її виганяє з дому. Старший син до себе не пустив, сказав, що в нього і так двоє дітей, у молодшого сина бурхливе особисте життя, ось прийшла проситись у нас пожити. Але я відмовила. Мені все одно на засудження родичів, бо коли нам усі ці роки з Миколою було тяжко, то свекри жодного разу не допомогли, хай від нас нічого не чекають.

Leave a Comment