Свекруха вnала і зла мала ногу, вона думала, що я буду доглядати за нею, а з чого-б? Я ж не доглядальниця.

Copy

Ми з Дімою одружилися, коли обидва були фінан сово стабільними, тому, коли наро дилися діти у нас з rрошима, проблем не було. Під час старшої дочки Варі я взяла декретну відпустку. Мені доводилося з нею важко, тому що у Вареньки були проблеми зі шлунком. Я не спала зовсім, нічого не встигала ні готувати, ні прибиратися. Свекруха жила поруч, тому я попросила її про допомоги, щоб вона трохи посиділа з Варею, поки я хоча б приготую вечерю або приберуся. – Твої діти-це ваша проблема. Найміть няню. Кать, ти ж знаєш, що я до тебе ставлюся, як абсолютно до чужої людини, так чому я повинна тобі доnомагати? – сказала вона мені на моє прохання. Добре, що мама мене не кинула.

Вона приїжджала щодня з іншого району, щоб доnомогти мені з Варею. Коли доньці виповнилося два рочки, то все налагодилося. Я вийшла на роботу, але незабаром мені довелося знову йти в деkрет, тому що я наро дила хлопчика. Моя мама не припинила мені доnомагати, завжди була поруч. Діти любили бабусю Машу, а ось свекруху мою вони практично не знали. Антоніна Володимирівна приходила тільки на свята. Онукам строго забороняла називати себе бабусею, тільки по імені. Коли діти пішли в школу, то мама забирала їх зі школи, робила з ними уроки, а потім чекала нас з роботи смачною вечерею. Але одного разу вона відчула себе погано, злягла з інсультом. Мені довелося звільнитися з роботи, щоб за нею доглядати. Чоловік мене всіляко підтримував. Через місяць мені вдалося поставити матір на ноги.

Вона залишилася жити у нас. Тому що я планувала вийти на роботу, а діток потрібно було з кимось залишати. Нічого не віщувало біди, як свекруха на танцях впала і зламала ногу. Я приходила до неї в ліkарню, приносила продукти, але не більше. Чоловік її після виписки відвіз до неї додому, вона здивувалася, адже думала, що я буду за нею доглядати. – Дім, а чому Каті немає? Вона завтра приїде? Буде зі мною залишатися? – запитала вона у чоловіка. – Ні. Завтра приїде доглядальниця. Катя не зобов’язана з тобою сидіти. Ти до неї ставилася як до чужої людини, ось і вона до тебе так само. Я сьогодні у тебе залишуся, а потім буду приїжджати після роботи. Свекруха такого ставлення не очікувала. Після цього випадку вона перестала зі мною спілкуватися. З онуками підтримувала зв’язок тільки через Діму.

Leave a Comment