💥🔥 Сьогодні точно буде свято! На кoнцерт Кoбзона попав VIP гiсть. Пpилетіло прямісінько в ціль. Відео.

Copy

У результаті удару по танкеру, де розміщувався командний пункт окупантів,міг загинути командувач повітряно-десантних військ рф генерал-полковник Михайло Теплинський.

Також “двохсотим”, імовірно, став “Z-воєнкор” Єгор Гузенко з позивним “Тринадцятий”.Інформацію про загибель Теплинського OBOZ.UA попередньо підтверджують джерела в українській розвідці.

За даними російських ЗМІ, він був на танкері окупантів, який зазнав удару Сили оборони України.“Тринадцятий”, як пишуть низка пропагандистів, нібито був ліквідований завдяки наводці кадировців, з якими в нього був відкритий конфлікт.

“Не буду багатослівним, “Тринадцятого” здали кадировці. Вони навели на місце, де він був. За фатальною випадковістю в той момент там також перебував командувач повітряно-десантними військами”, – заявив один із “Z-воєнкорів”.Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко, коментуючи удар по танкеру з командним пунктом РФ, назвав влучання “шедевральним” і зазначив, що “найцікавіше” буде пізніше, а саме – “публікація прізвищ, які успішно в цьому КП зашкварилися”.

“Перші, що спливають поки що на рівні чуток, не можуть не порадувати цього холодного вечора. Чекаємо на підтвердження, а в цілому, просто прекрасно”, – написав він у своєму Telegram-каналі.

Як відомо, Теплинський був уродженцем українського Моспіно, що на Донеччині. У 2022 році він був призначений командувачем повітрянодесантних військ РФ. 30 жовтня 2023 року отримав пост командувача угруповання військ “Днепр”.

Своєю чергою Гузенко прославився закликами до жорстоких розправ над українськими військовополоненими. Ще у 2015 році він вступив до лав окупантів “ДНР”, взявши позивний “Тринадцятий”.Також воював у Сирії, в РФ фігурував у кримінальних зведеннях із бійками і навіть стріляниною. Останнім часом “Тринадцятий” мав конфлікт із кадировцями, він висміював їх за “бої” в TikTok і якось навіть публічно принизив голову Чечні Кадирова.

Гузенко також заявляв, що кадировці з підрозділу “Ахмат” регулярно йому погрожують.

Leave a Comment