⚡️💥 Це щoсь неймовіpне! Знищено вже тpетій воpожий лiтак А-50

Copy

У Таганрозі знищено російський літак А-50, який ремонтували на авіазаводі, – повідомив нардеп ГончаренкоЙдеться про літак, який минулого року постраждав внаслідок атаки невідомих дронів на військовому аеродромі “Мачулищі” у Білорусі.

Під час нічної атаки безпілотників на авіаційний завод імені Берієва у російському місті Таганрозі головною ціллю був літак ДРЛВ А-50 ВКС Росії, який перебував там на ремонті та модернізації.

Про це повідомляють російські Telegram-канали.Йдеться про літак, який минулого року постраждав внаслідок атаки невідомих дронів на військовому аеродромі “Мачулищі” у Білорусі.За словами військового оглядача групи “Інформаційний спротив” Олександра Коваленка, цей борт після відправлення його в Росію більшу частину часу перебував просто неба, а ремонтні роботи його комплексу “Джміль” у повному обсязі за рік простою і не стартували.

“Джерела не уточнюють, чи постраждав сам літак, проте загалом говорять про атаку на завод неохоче. Нам вдалося дізнатися, що на завод прилетіло чотири дрони”, – пишуть у російському пабліку.Водночас народний депутат Олексій Гончаренко пізно увечері 9 березня повідомив, що його джерела підтверджують інформацію про знищений літак А-50.

Leave a Comment