Кажете війна, криза в країні? Знайомтеся, це Аня – нова “заступниця” міністра, яка отримує таку зарплату, яка вам навіть не снилася…

Copy

Посадовий оклад новопризначеної заступниці міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Анни Сергєєвої становить 68,6 тис. гривень на місяць. Така сума 2,5 раза перевищує заробітну плату президента України Володимира Зеленського.

Про це йдеться у відповіді Мінсоцполітики на інформаційний запит “Українських новин”. Прикметно, що 25-річна чиновниця обійняла свою посаду, маючи лише три роки стажу (щоб переглянути документ, доскрольте новину до кінця).

“Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 13 червня 2022 року №268-к “Про призначення Сергєєвої А. О.” посадовий оклад Сергєєвої Анни Олександрівни становить 68 643 гривні на місяць”, – вказано у документі відомства.

У Мінсоцполітики також уточнили, що надбавки й інші виплати заступниці міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергєєвій А. О. “не встановлені”.

Водночас журналісти наголосили, що зарплата українського лідера Зеленського за січень 2022 року становила 28 тисяч гривень.

За даними “Українських новин”, Сергєєва стала заступницею глави Мінсоцполітики, маючи за плечима лише трирічний стаж роботи. У коментарях ЗМІ чиновниця стверджувала, що завжди носить із собою книги.

Довідка: Сергєєва Анна Олександрівна народилася 4 жовтня 1996 року. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за фахом “журналістика” (2018 рік). У 2019-му отримала ступінь магістра за цією ж спеціальністю у цьому ж виші.СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ

У 2021 році закінчила університет ім. Шевченка за спеціальністю “право” (ступінь бакалавра). Там же нині здобуває ступінь PhD (доктора) за журналістським фахом.

На сайті Мінсоцполітики вказано, що трудову діяльність Сергєєва розпочала у приватному секторі. З квітня 2019-го по червень 2022 року була керівницею ТОВ “Сервіс Ревізор”. Впродовж останніх чотирьох років “активно займалася громадською діяльністю” за напрямами соціалізації дітей із фізичними та ментальними порушеннями, підтримки самотніх людей літнього віку і дітей-сиріт.

Leave a Comment