Ця суботня трагедія підкосила цілу країну…Хлопцю було лише 16… Він пpиїхав до бабусі на вихідні…, а далі сталося найстpашніше…

Copy

Уранці 9 березня російські загарбники обстріляли Нікопольщину з артилерії.

Під прицілом агресора знову опинилися цивільні.

Окупанти вбили підлітка та поранили його брата.

Ярославу назавжди шістнадцять. Хлопець навчався у Дніпрі, приїхав до бабусі на вихідні. Дитина просто поверталася з церкви, втім, окупанти відкрили вогонь з артилерії.

Ярослав із братом поверталися з церковної служби

Про страшні наслідки російського обстрілу по Червоногригорівській громаді на Нікопольщині розповіли в ОВА. Там зауважили, що вранці окупанти вдарили артилерією по селу Придніпровське.

Загинув хлопець — 16 років. Його звати Ярослав. Він навчався у Дніпрі і приїхав до бабусі та родини на вихідних. Його брат Назар зараз у реанімації у важкому стані. Вони йшли разом з церковної служби. Потрапили під обстріл, – повідомив очільник ОВА.

Посадовець додав, що лікарі наразі роблять усе можливе, аби врятувати Назара. Також місцева та обласна влада якнайшвидше нададуть сім’ї компенсацію, допоможуть в усіх питаннях.

Співчуття рідним і близьким загиблих. Країна-терорист програє цю війну, яку розпочала. Проти дітей, проти українців. Росія повинна відповісти за кожне зруйноване і знищене нею життя,
– підкреслив Сергій Лисак.

Унаслідок обстрілу Нікопольщини загинув неповнолітній / Фото з телеграму Лисака

Leave a Comment