Мабуть людському терпінню прийшов кінець: Щойно під Києвом знайдено мeртвuм скандально-відомого …

Copy

Під Києвом знайдено м..твим суддю Печерського райсуду Києва Віталія Писанця!Як повідомляють ЗМІ, напередодні він відпочивав у компанії слідчого Солом‘янської прокуратури, між ними виникла бійка і…Писанець був одним зі слідчих суддів у «справі Шеремета»!

на службу 102 Броварського РУП ГУНП в Киівській області надійшло повідомлення про те,що за адресою:вул.Центральна,6, с. Погреби, Броварського р-ну,Киівськоі обл.,у будинку без свідомості виявлено Писанця Віталія Анатолійовича.Виіздом Броварськоі СОГ встановлено,що Писанець В.А. 01.05.1968 р.н. являється суддею Печерського районного суду м.Києва.

Він разом з Хоменком Є.М.(слідчим Соломянського РУП ГУНП в м.Києві) та Онопенком П.В. (військовий пенсіонер у відставці, має посвідчення адвоката,що не діє),відпочивали у будинку за вищевказаною адресою,що належить останньому.

У ході розпиття спиртних напоів між Хоменком Є.М. та Писанець В.А. виник раптовий конфлікт під час якого останній наніс тілесні ушкодження Хоменку Є.М. Також встановлено,що згодом після вказаного конфлікту Писанець В.А. перечепився через вазу та впав на підлогу,у подальшому Хоменко Є.В. та Онопенко П.В. надавали йому допомогу, однак зафіксувавши смерть Писанець В.А., викликали швидку допомогу.

Тіло Писанець В.А. виявлено у відальні вищевказаного будинку у положенні на животі, видимі сліди бурого кольору на обличчі в області носа та на футболці Писанець В.А. На місці подіі працює СОГ Броварського РУП ГУНП в Киівській області,лабараторія,ДБР, УВБ

Нічого не розумію…

Назар Приходько

Leave a Comment