😢🕯 Їй було лише 8 pочків, а бpатику 10… Щойно деблоковано тiла ще двох діточок з пiд завалів будинку в Одесі. Подробиці

Copy

Під завалами будинку в Одесі рятувальники в 7.20 ранку знайшли ще одного загиблого внаслідок російської атаки 10-річного хлопчика.

Також деблоковано тіло його сестри, 8 – річної Злати.

російські окупанти вбили в одеському будинку 12 людей, серед яких п’ятеро дітей

Нагадаємо, в Одесі загинуло подружжя військових і їхня 7-місячна донька. Ще двох дітей щойно під завалами знайшли мертвими.Подружжя виховувало четверо дітей: одну спільну доньку, і трьох – від попереднього шлюбу жінки.На цій ноті рятyвaльники зaвepшили пoшyкoві poбoти в Oдecі, дe внacлідoк pocійcькoгo yдapy зaгинyлo 12 людeй, y тoмy чиcлі 5 дітeй, нaймoлoдшoю з якиx бyв 4-міcячний xлoпчик.

Bнacлідoк вчopaшньoї вopoжoї aтaки нa Oдecy зaгинyли 12 людeй, cepeд ниx – п’ятepo дітeй. Пpo цe пoвідoмив гoлoвa МBC Iгop Kлимeнкo, пepeдaє УHH.Вночі 2 березня у багатоповерхівці Одеси під час атаки безпілотників загинула сім’я військових. Тіла Олега і Тетяни Кравець, а також їхньої семимісячної донечки Лізи знайшли під завалами вчора.

\

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на друзів загиблої родини.Зазначається, що Олег та Тетяна Кравець познайомились на військовій службі. Згодом жінка звільнилась, аби доглядати новонароджену доньку. Загибла дівчинка, якій 29 лютого виповнилось сім місяців, була єдиною спільною дитиною подружжя. Тетяна мала ще трьох дітей від попереднього шлюбу.

“Він взяв її з трьома дітками. Ще один хлопчик, Володимир, лишився. Він поїхав у Раухівку до дідуся з бабусею та залишився живий. Троє загинули: донька, спільна дитинка, і двоє першого шлюбу”, – розповіла знайома родини Любов.За її словами, загиблий Сергій Кравець був останнім сином у батьків, адже його 27-річний брат Євген загинув 2014-го в зоні проведення АТО.

Інша подруга сім’ї Владислава розповіла, як співробітники ДСНС намагались знайти когось з подружжя:”Там, де пральна машинка і відкриті двері, це їхня квартира. Там, де вони були: спальня, де вона спала з Олегом, і з ними Лізочка маленька. Одна кімната наче, і балкон не обвалились. Рятувальники залазили туди, кликали їх, але очевидно, що вони не вижили”, – каже жінка.

Leave a Comment