Щойно було затримано командиpа воєнного госпіталя, який вимагав у пораненого бійця “конверт з винагородою” за довідку. Фото

Copy

В Одесі на “гарячому” затримали командира військового госпіталю.В Одесі 11 травня правоохоронці викрили одного із командирів військового госпіталю, який за хабар обіцяв допомогти військовому отримати довідку про інвалідність.Правопорушника затримали після отримання неправомірної вигоди.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.Про це повідомили у ГУНП Одеської області.“Встановлено, що військовослужбовець, маючи проблеми зі здоров’ям, з метою проходження у встановленому порядку військово-лікарської комісії для отримання статусу особи з інвалідністю, за порадою знайомого звернувся до одного із командирів місцевого військового госпіталя.

А той, не будучи компетентним і не звернувшись до спеціалістів, відразу заявив чоловіку, що його діагноз і хвороби “не дотягують” до того, щоб зробити групу інвалідності,але за грошову винагороду розміром 5000 доларів США він зможе допомогти у вирішенні цього питання”, – йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець, з якого вимагали гроші, одразу звернувся до правоохоронних органів.Також правоохоронці клопочуть щодо обрання правопорушнику запобіжного заходу.

Leave a Comment