Я думала, що рідна сестра со ромиться мене, бо я не маю грошей. Але після її дня народ ження я зрозуміла, наскільки я помилялася.

Copy

У мене є сестра Оксана, але за багато років ми не дуже часто бачилися, хоча й жили в одному місті. У Оксани та її чоловіка справи йшли дуже добре, коли ми з чоловіком важко зводили кінці з кінцями. Оксана вийшла заміж раніше за мене за хлопця з нашого міста, чиї батьки були баrатими та впливовими. На їхнє весілля вони подарували молодятам великий гарний будинок. Чоловік Оксани почав працювати у сімейному бізнесі, і згодом до нього приєдналася і сама сестра.

Спочатку ми спілкувалися один з одним, але згодом Оксана стала надто зайнята для нас. Ми зустрічалися тільки на великі свята в будинку наших батьків. Потім я вийшла заміж, але нам з чоловіком не пощастило так, як Оксані. У нас було двоє дітей, про яких треба було дбати, і нашої зарплати ледь вистачало, щоб протриматися до кінця місяця. Ми жили у маленькій квартирці, яку мій чоловік успадкував до нашого весілля. Я відчувала, що між мною та Оксаною існує значна прірва через наш різний спосіб життя. У неї була дороrа машина і будинок, схожий на палац, коли я їздила автобусом і носила одяг з секонд-хенду.

Я відчувала, що Оксані соромно через мене, тому я не хотіла нав’язуватись їй. Нещодавно Оксана відсвяткувала своє 40-річчя, і я вирішила привітати її. Я прийшла до неї додому без запрошення, поклавши до конверту останні 500 rривень, які у мене були із зарnлати. Оксана була вражена, побачивши мене, але тепло привітала. Коли вона відкрила конверт, одразу відклала його убік, і ми провели чудовий вечір разом. Наступного дня я знайшла у своїй сумочці записку та конверт . Оксана поклала туди 5000 rривень і подякувала мені за те, що я прийшла відвідати її. Вона вибачилася за те, що неуважно поставилася до моєї ситуації і визнала, що 500 rривень, які я їй дала, були для мене значною сумою. З того часу ми з Оксаною стали частіше спілкуватися. Мій чоловік зараз працює в її компанії та отримує пристойну зарплату. Наразі ми плануємо розширення житлової площі.

Leave a Comment