Чоловік зажадав, щоб я продала батьківський будинок і відремонтувала будинок його батьків, або він піде від мене.

Copy

Я вийшла заміж за Анатолія шість років тому, він розлучений чоловік із двома дітьми від попереднього шлюбу. Він допомагає своїм дітям матеріально, і я люблю їх, як своїх власних. Але останнім часом нам дуже важко зводити кінці з кінцями. Я хочу мати власних дітей, але у свої 37 років я борюся із безпліддям. Ми винаймали квартиру, але, як я вже зазначила, у нас виникли деякі фінансові труднощі.

Тож, зрештою, Анатолій запропонував нам переїхати до його батьків, аби допомогти їм у господарстві та економити на житлі. Однак моє життя набуло несподіваного оберту, коли не стало мого батька. Він залишив мені свою квартиру і я запропонувала Анатолію переїхати туди. Мені хотілося жити окремо, і я вважала, що це для нас хороша можливість. Але Анатолій відмовився, сказавши, що не залишить своїх батьків.

Чоловік запропонував продати мою квартиру, щоб зробити ремонт у будинку його батьків , а я не хотіла втрачати батьківський будинок заради покращення чужого собі будинку. З кожним днем Анатолій стає дедалі наполегливішим. Він навіть погрожував, що піде від мене, якщо я не дам йому грошей на ремонт. Я почуваюся в безвиході і не знаю, що робити. Мені потрібна порада та інший погляд на ситуацію. Як ви вважаєте, чи варто мені прислухатися до Анатолія і продати свою квартиру?

Leave a Comment