Від слів невістки за столом Ользі Вікторівні захотілося nлакати, але вона миттю взяла себе в руки, адже в голові вже крутився готовий план

Copy

Роман знав Марину давно, з самого дитинства. Вона була молодшою сестрою його кращого друга. Він часто бачив смішну дівчинку у дворі. Але не виявляв до неї ніякого особливої уваги. Він навіть не підозрював, що Марина вже тоді вирішила, що він буде її чоловіком у майбутньому. Коли вони виросли, Роман вступив в інститут і з’їхав у гуртожиток. Коли повернувся в рідне місто, то замість незграбного підлітка, побачив Марію красунею. Дівчина відразу привернула його увагу, вона стріляла очима і щебетала про свого брата. Незабаром вони стали зустрічатися. Ольга Вікторівна була рада, що Роман зустрічається з дівчиною, яку знає з дитинства. Марина часто була у неї в гостях. Вона намагалася доnомогти свекрусі по господарству. Незабаром вони з Ромою одружилися. Ольга Вікторівна охоче прийняла невістку в сім’ю. Перші місяці в родині був мир.

Марина дружелюбно зверталася зі свекрухою. Але через деякий час Ольга помітила, що все господарство, як і раніше, веде вона, а невістка зовсім не доnомагає. З приходом Марини домашньої роботи навіть додалася, адже Марина зовсім не прибирала за собою. Вона могла розкидати речі, поївши вечеря, приготований Ольгою, вона лінувалась навіть посуд у раковину поставити. Свекруха намагалася їй м’яко натякнути, що за собою треба трохи прибирати, але Марина відмахувалася. Вона намагалася поговорити з сином, щоб він вплинув на дружину. Роман мабуть щось сказав Марині, з тих пір Марина стала дивитися на Ольгу скоса. Відносини зіпсувалися. Марина навіть стала чіплятися до Ольги Вікторівни. Одного разу, не со ромлячись присутності чоловіка, вона заявила: – Ром, твоя мама так погано готує. Я не буду таке їсти! Роман заступився за матір. – А я буду. Мені подобається, як вона готує! Якщо тобі щось не подобається, могла б спробувати сама приготувати. Марина образилася.

Вона заявила, що вона не домробітниця, щоб справи по дому робити. Ображена пішла в кімнату. Роман потім довго її заспокоював. Незабаром Ольга Вікторівна не витримала і вирішила здійснити план, який давно обмірковувала. Вона просто перестала займатися господарством, і тоді будинок перетворився всього за кілька днів в жа хливий безлад. Марина зовсім нічого не робила, тому на кухні зібралася гора брудного посуду. Роман вранці вимивав лише дві чашки, щоб налити собі і дружині каву. Вдома був жа хливий безлад. Ольга Вікторівна спочатку сподівалася, що це змусить молодих зайнятися прибиранням. Але вона зрозуміла, що вони в такому свинарнику можуть жити, тому не витримала і розміняла свою трикімнатну квартиру на дві однокімнатні. Віддала ключі однієї квартири молодятам, а в іншу переїхала сама, заявивши, що тепер вони самі собі господарі, а вона хоче пожити спокійно.

Leave a Comment