Лідеp Болгаpії жоpстко поставив Угоpщину на місце: “Бiльше не мoжемо чекати, гoдують путiнську мaшину…”

Copy

Лідер Болгарії звинуватив Угорщину та Сербію в тому, що вони допомагають живити “військову машину” Кремля, не намагаючись знайти альтернативні джерела енергії через можливе введення податку на імпорт газу.Таким чином, Болгарія відповіла на заяви Угорщини.

Як пише Bloomberg, прем’єр-міністр Болгарії Микола Денков заявив, що його уряд не планує відмовлятися від податку на російський газ, який іде транзитом через Болгарію.Угорщина раніше називала таку ініціативу “ворожим актом”, а Сербія заявила, що податок загрожує зупинити життєво важливе постачання палива до регіону.

“Було достатньо часу, щоб шукати альтернативи, щоб побачити, що ці прибутки живлять військову машину Путіна”, – сказав Денков в інтерв’ю в кулуарах саміту Європейського Союзу у Брюсселі.“Ми не можемо більше чекати. Насправді це мало статися раніше”.

Денков, який наполягав на тому, що регулювання відповідає правилам ЄС, заявив, що відкритий для переговорів як з Будапештом, так і з Белградом

Він звинуватив уряди на чолі з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та президентом Сербії Олександром Вучичем у розпалюванні необґрунтованих побоювань щодо підвищення цін замість участі у переговорах.

Джерело

Leave a Comment