Дмυтро Дιкусар вперше за 3 мιсяцι вυйшов на зв’язок ι запυсав шокуюче звернення… Людυ плачуть…

Copy

24 жовтня свій 38 день народження відзначає Дмитро Дікусар. У перші дні повномасштабного вторгнення танцюрист та хореограф пішов захищати Батьківщину, і у соцмережах іноді ділиться подробицями служби на фронті.

Так, цього разу в Instagram чоловік озвучив деякі свої роздуми на рахунок війни, а також показав своє фото у військовій формі. “В свій день народження поділюсь думками, маю право…” – написав він.

“Я бачив два різні світи. Вони ніби поряд, але між ними “прірва”. Коли ви бачите військових, не опускайте очі! Привітайтесь, або посміхніться. Нікому не треба, щоб ви емоціонували, достатньо просто поваги і продовження підтримки людей, які вас захищають! Тільки адресно і з розумом. Я давно усвідомив, що без помочі звичайних цивільних ми б давно програли. Просто не втомлюйтесь і бережіть себе. Без вас нам кінець”, – йдеться в публікації Дікусара.

Також знаменитість зізнався, що ще “не награвся у війну” і повернеться додому лише після перемоги: “Що до мене особисто, я щасливий, бо оточений прекрасними людьми, маю вашу любов і вашу довіру. Відчуваю це постійно. P.S. Тим, хто цікавився… Ні, я ще не “награвся” в війну. Повернусь тільки після перемоги”.

Колеги та шанувальники подякували чоловікові за мужність, а також привітали його із днем народження. Ірина Білик, колишня дружина танцюриста, також залишила коментар під його постом. “З днем народження, кращий з найкращих!” – написала співачка.

Leave a Comment