Йoго не дoчекалася з фpонту молода дpужина: у боях біля Роботиного загuнув захисник зі Львівщини. Фото

Copy

У середу, 25 жовтня, Трускавецька громада Львівщини прощатиметься із 30-річним захисником Романом Коркішком.Боєць Нацгвардії загинув більше двох місяців тому біля села Роботине на Запорізькому напрямку фронту.

До останнього сподівалися побачити Героя живим його молода дружина, мама і брат. На жаль, додому він повертається “на щиті”, повідомила міська рада (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).Зазначається, шо солдат Роман Коркішко, 17 вересня 1992 року народження, був із села Доброгостів. Він мав освіту електрика, на якого вивчився в Дрогобицькому профтехліцеї.

Коли в Україну вторгнувся зі зброєю російський окупант, чоловік без роздумів вступив до лав Національної гвардії та став на захист рідної країни.У війську Роман був помічником мінометника. Останній бій прийняв 9 серпня 2023 року – загинув під час виконання бойового завдання біля селища Роботине на Запоріжжі. Воїн трохи більше місяця не дожив до свого дня народження, йому навіки лишилося 30 років.

У рідний Доброгостів домовину з тілом Романа Коркішка змогли доправити лише через два місяці. У вівторок, 24 жовтня, за загиблим захисником пройде заупокійне богослужіння, а наступного дня громада проведе Героя в останню земну дорогу.“Жодними словами не втамувати біль рідних від втрати і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Романа Коркішка назавжди в наших серцях. Вічна пам’ять і слава Герою!” – зазначили в Трускавецькій міськраді.

Leave a Comment