Двоє дівчаток залишились сиpотами. Їх мама Кaтя загuну від рук pосійських окyпантів ФОТО

Copy

У селищі Обухівка Дніпропетровської області під час ракетного удару загинула 31-річна мати двох доньок Катерина Невкипіла.Дивом уціліла її 1,5-річна дочка, а старша 13-річна донька тим часом була у школі.

Молодша дочка дивом не постраждала.У середу, 18 жовтня, російська ракета вдарила по невеликому селищу Обухівка на Дніпропетровщині. Снаряд розірвався поряд із будинком, де жила родина Катерини Невкипілої.

У цей час Катя була вдома з молодшою дочкою Аделіною. Як розповів вітчим загиблої, жінка пішла до дитячої кімнати, збиралася посушити волосся, а малеча була в іншій частині будинку.

В цей час і стався вибух.

Катя загинула одразу. Дитяча кімната зруйнована, вилетіли вікна, двері, меблі поламані. Дивом дочка не постраждала.Старша, 13-річна Сніжана на той час була у школі.

Ніколи не сумувала

Колишня керівниця класу, в якому навчалася Катя, Зоя Іванівна Манусевич згадує, що дівчинка була дуже активною.“Це була така “запальничка”. У школі вона брала участь у будь-яких заходах. Спортивна, доброзичлива, весела, я ніколи її без посмішки не бачила. Таке враження, що вона ніколи не сумувала. Й була дуже гарною”, – каже вчителька.

Також у неї залишилися мати, вітчим і старший брат Артем, який зараз воює на фронті.Знайомі Каті розповідають, що вона була дуже гарною мамою, дбала про своїх дочок.

Прощатимуться з Катею завтра, 20 жовтня.

Допомогти сім’ї можна, переказавши кошти на картку брата загиблої 4441 1144 0481 7171 Артем Невкипілов.

Також в Обухівці постраждали ще чотири людини. Місцеві жителі збирають гроші для допомоги їм https://send.monobank.ua/jar/9i5GKLoW7y, номер картки банки 5375 4112 0922 2343.

Leave a Comment