Люблю cвօю pօбօтy, – Peшeтник впepшe пpօкօмeнтyвaв пpօвeдeння cкaндaльнօrօ вecíлля y Львօвí…

Copy

На початку жовтня у Львові відгриміло пишне весілля експрокурора Ростислава Ільницького та колишньої працівниці ДБР Роксолани Москви, яке обурило українське суспільство. Григорій Решетник, який був там ведучим, вперше прокоментував гучне свято.У коментарях українці засудили Решетника. Додамо, що на пишному весіллі гостей також розважали Оля Полякова, Олександр Пономарьов та Дзідзьо

Коментар Решетника про гучне весілля
Григорій Решетник опублікував допис, у якому прокоментував проведення весілля у Львові та відповів на закиди хейтерів. Він зізнався, що любить свою роботу.

Люблю свою роботу… Мене вважають професіоналом… Працюю та заробляю чесно, сплачую податки, допомагаю людям, захисникам і захисницям, весь час живу в Україні,
– написав ведучий.Шоумен додав, що він відповідальний перед своєю популярністю.

Українці засудили Решетника
Під дописом користувачі інстаграму засудили ведучого. Вони написали обурливі коментарі:

“Як там весілля прокурора? Гроші пахнуть чи ні?”

“Вам з собою тортика за 100 тисяч хоч загорнули? Не подавилися?”

“Аморально брати участь у такій події під час війни”.

“Ви ж розумієте, що йдеться про подвійну мораль. Коли ви обурюєтеся корупцією на крові, а самі ведете весілля у цих самих корупціонерів… Чи це виправдання, що ви з цих “зароблених грошей” через податки повернете гроші державі?”

“Професіонал — не синонім людяності, на жаль”
.
“Григорію, ви ж забули про ще один дуже важливий факт!!! Продаюсь за гроші, підлещуюсь, забуваючи про все, що навколо діється! А деякі матері хоронили в цей час своїх синів! Ганьба!”

“Як же так… не хочеться писати нічого поганого, просто розчарування у вас… цілковите й безповоротне…”

“Ви напевно живете в іншій країні. Бо наша незламна Україна воює, жене ворога, а не танцює у прокурора на весіллі”.

“Може ще з’явиться пункт: “Люблю батьківщину і йду її захищати”?

“Ну хто ж відмовиться від 25 тисяч євро за вечір?”Яким було пишне весілля у Львовіэ7 та 8 жовтня у Львові в п’ятизірковому комплексі Emily Resort пройшло весілля колишнього прокурора та ексспівробітниці Держбюро розслідувань. У перший день весілля відвідало близько 300 гостей, другого дня – ще близько 500. Гостей розважали українські артисти – Олександр Пономарьов, Оля Полякова, “Дзвони сонця” і Дзідзьо. Ведучим був Григорій Решетник.

У мережі поширили багато фото й відео з пишного весілля, вразив, зокрема, багатоярусний весільний торт, який може коштувати близько 100 тисяч гривень. Звідки у молодят кошти на таке гучне свято – загадка.

Leave a Comment