Сумна новина прийшла з фронту, не стало знаменитого українця: із камерою в руках встиг зробити останні кадри

Copy

“Джон” завжди хотів залишатися невпізнаним. Для нього було найважливішим, коли Герої з фронту просили надсилати фотографії, зроблені ним.

У Донецькій області, під час артилерійського обстрілу з боку противника, загинув фотограф Володимир Миронюк, який був громадянином Сполучених Штатів Америки, але вже з 2014 року проживав і працював в Україні як фотограф.Про цю тяжку втрату повідомив журналіст Юрій Бутусов, який розповів історію цього Героя.

Володимир Миронюк, 59-річний українець, отримав громадянство США та протягом багатьох років працював там водієм-далекобійником. Проте з початком Майдану він приїхав до України і залишився тут. Починаючи з 2014 року, він віддав своє серце фронтові та розпочав фотографувати українських захисників.

Герой-фотограф Володимир Миронюк загинув на передовій під Курдюмівкою, тримаючи фотокамеру в руках та роблячи останні кадри найризикованішого репортажу. Багато людей, які перебували на шляхах війни, знали його під псевдонімом “Джон”. Він не був професійним журналістом, фотографом або солдатом, але його вразливі та вражаючі фотографії були побачені багатьма людьми. Щоб робити такі знімки в умовах фронту, потрібно мати не тільки фотоапарат, але й серце та витривалість воїна.

За словами журналіста, “Джон” завжди бажав залишатися невпізнаним. Для нього було найважливішим, коли Герої з фронту просили надсилати фотографії, які він зробив. Володимир не просто фотографував, але також брав активну участь у бойових діях, коли це було необхідно.

Останній репортаж Володимира Миронюка був зроблений всього кілька днів тому на передовій під час обстрілу української піхоти, яку атакував противник. Протягом трьох днів його тіло не могли евакуювати через інтенсивний обстріл.

Leave a Comment