Родuна у відчаї повідомuла траrічну новuну: наш Чемпіон Українu загuнув під Бaхмyтoм. Гepoй бyв y oднiй з нaйгapячiшuх тoчoк “чepвoнoї” зoнu

Copy

23-річний чемпіон Рівненської області з кікбоксингу WAKO Віталій Стиба загинув на околицях Бахмута Донецької області, повідомляє сайт Янголи спорту. Віталій народився та виріс у Рівному, навчався у 25-й школі, пізніше – у технічному коледжі. Займався єдиноборствами.

Він не служив в армії, але разом із братом вирішив піти добровольцем на війну. Проходив службу у складі спецроти “Гонор” батальйону “Вовки Да Вінчі” ДУК, мав позивний Вітаха.

“Віталій не боявся відповідальності й твердо знав, що його покликання – захищати світ. Його силою волі, відданості, щирості – захоплювалися всі побратими. Командир Віталія каже, що такої сильної духом людини за своє життя він ще не зустрічав”, – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.Під час зачистки ангара Віталій разом із іншими нашими військовими потрапив під ворожий обстріл, отримавши смертельне поранення.

“Хлопці потрапили в засідку. Противник значно перевершував і кількісно, і озброєнням, але вони трималися і дали гідну відсіч. Почався масований артобстріл. “Вітаха” отримав поранення і перестав виходити на зв’язок. Спершу думали, що Віталій загинув, але через деякий час він вийшов на зв’язок… Те, що він говорив, як він це говорив… Він виявив надзвичайну мужність і стійкість”, – зазначив командир Віталія Сергій.

Leave a Comment