Тато відмовився від дитини після спільних пологів і мама погодилася на це заради чоловіка!

Copy

Отже сама історія: Всі знають, багато хто не з чуток, що іноді дитини не виходить зачати. Іноді проблеми зі здоров`ям мами, іноді тата. Ну вообщем природно не виходить, вдаються до ЕКЗ.

ЕКО — все знають, процедура дорога, у нас в країні роблять не у всіх містах, потрібно спочатку поїхати, потім знайти, заплатити 5000 $.І то не факт, може не прижитися.День у моєї подруги був звичайний, робочий. Дзвінок з пологового змусив запросити в род.зал не як зазвичай одну мед.сестру, а ще лікаря, і ще одну мед.сестру. Значить що то з дитиною не так, важкий.

Біжать в пологове.

Породілля — молода дівчина, 25 років, оточена мамою, свекрухою і головним героєм цієї розповіді, батьком дитини. Пологи перші, вагітність 3, результат ЕКО. І все 2 попередні вагітності з невдалих результатом теж ЕКО.

Ось з`являється головка, плечики, оп, народили дитину. Дівчинка, фізично здорова, але з одним недоліком, ніжки стопами повернені не як у звичайних дітей, пальчики на місці п`ят, а п`яти на місці пальчиків, вообщем в зворотну сторону.Ось начебто повинні бути сльози радості, дитина народилася, довгоочікуваний, здоровий, такий недолік з ногами оперативно вирішується, та операція не дешева, але це ЕКО 3, значить не бідні, грошики на операцію можна знайти, але тут відбувається несподіване, новоявлений татусь починає битися в істериці. Впадає на весь мед.персонал.

Йому простягають дитини, а він кричить, приберіть це чудовисько від мене, ми таку не хотіли, не замовляли, засуньте її назад. Тут і так не весело, пологи були затяжні, важкі, породілля в шоці, ридає. У підсумку він відмовився від дитини, змусив відмовитися мати дитини, матуся б може звичайно і забрала, так і бабусі обидві теж вирішили і змусили її відмовитися …. Абзац.

Може я чогось не розумію. Але терпіти стільки мук, народити дитину, та не зовсім як у всіх, але це ж можна виправити. А татусь мене взагалі вбив. Його заспокоювало 3 лікаря, 5 медсестер, 3 санітарки і не могли вгамувати. Він скакав від дитини як чорт від ладану і все кричав і кричав.

P.S. Через кілька днів, в пологове зателефонувала мама цієї породіллі, сказала що вони хочуть дитину забрати, лікар поцікавилася, невже тато Ваш погодився, вона відповіла, що він подав на розлучення.

джерело

Leave a Comment