Навіть кoпи були в ш0ці, коли дiзналися хто вбuв 16-річної школярки: у МВС pозкрили гучні подpобиці

Copy

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розкрив подробиці про вбивцю 16-річної школярки у П’ятихатках Дніпропетровської області.Підозрюваним виявився батько п’ятьох дітей.

Наймолодшій дитині вбивці – 5 років, а старша – ровесниця загиблої дівчини. Про це Клименко повідомив у себе в Telegram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).За словами глави МВС, з моменту виявлення тіла загиблої дівчини сотні поліцейських щодня працювали над розкриттям злочину.

Правоохоронці зібрали дані з усіх камер відеоспостереження, опитали майже всіх мешканців міста та перевірили близько 600 осіб.Через 18 днів після виявлення тіла поліція затримала підозрюваного. Ним виявився 46-річний місцевий мешканець.Експертиза ДНК підтвердила його причетність до скоєння злочину. До того ж чоловік зізнався у скоєнні вбивства.

Клименко наголосив, що у підозрюваного п’ять дітей. Причому найстарша його дитина – ровесниця загиблої дівчини.Також глава МВС зазначив, що після вбивства підозрюваний намагався втекти за кордон до дружини, сподіваючись, що згодом інтенсивність пошуків знизиться.“Правоохоронці не зупинилися, поки не надягли наручники на зловмисника.

Дякую поліцейським, які докопалися до суті та вперто йшли до розкриття злочину. Підозра є. Далі – суд”, – написав Клименко.

Leave a Comment