“Плачу, дuвлюся і плачу.. серед зrорілuх авто та заruблuх біrає 3-річнuй хлопчuк і шукає своїх батьків, а вони заruнулu . I мама , і тато заruнулu … ”

Copy

Внаслідок ракетного удару по Запоріжжю поранено п’ятирічну дитину . У Запоріжжі медики продовжують рятувати поранених унаслідок ракетного удару російської армії . Серед постраждалих у тяжкому стані п’ятирічна дитина .

Малюка окупанти записали в бойовики Зеленського . Ще одна дитина залишилася сиротою . – Це просто жах . Я бачив , як серед згорілих авто та трупів бігає трирічний хлопчик і шукає своїх батьків . А вони загинули . I мама , і тато загинули , – розповідають очевидці .Серед постраждалих є мешканці Мелітополя , які стояли у колоні на виїзд із ранку на окуповану територію . На 11. 32 вже загинуло 24 особи та 36 поранено . Їхня армія Росії теж записала в бойовики Зеленського .

До обласної лікарні доставили 31 потерпілого , – головний лікар ЗОКЛ Ігор Шишка . У 10 – ти з потерпілих відносно легкі поранення , решта потребує серйозних хірургічних втручань .

П’ять пацієнтів наразі у реанімації в тяжкому стані . Одна людина з проникаючим пораненням серця померла на операційному столі . Ще в однієї жертви констатовано смерть по прибутті до лікарні .

Leave a Comment