Всі як один жінки, біженки, які вертаютсья назад в Україну підтверджують одну дуже важливу річ, що…

Copy

Все частіше в мережі можна зустріти розповіді жінок, які змушені були виїхати з України в різні куточки світу, розказують олдну дуже важливу річ:

Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все,за тепле ставлення до українців,але будьмо чесними.

Такого сервісу як в Україні немає ніде. Такого рівня б’юті-індустрії та фахівців в галузі косметології.Стоматологи- найкращі в Україні,клініки та процедури?Тільки у нас!Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.

Продовжимо?

Найдешевший мобільний зв’язок,домашній інтернет,найдешевше таксі, найдешевша почта,цілодобові аптеки та магазини,які працюють за графіком а не коли їм заманеться.Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень.

Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців,черг та тижневих очікувань. І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку!

І ще багато іншого…

А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.

І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п’ять кроків попереду.Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:

Ми хочемо жити як в Україні💙💛

Автор: Даша Квіткова

Дуже відгукається💛💙

Nata Lija

Leave a Comment