“Помер від серцевої недостатності”. У Глухові на Сумщині попрощаються з військовим Анатолієм Стрельцовим

Copy

У Глухові 1 червня проведуть в останню путь молодшого сержанта Анатолія Стрельцова. Він помер 31 травня від гострої серцевої недостатності, повідомив начальник пресслужби обласного центру комплектування Олександр Бондаренко.

Анатолій Стрельцов, за інформацією Олександра Бондаренка, був стрільцем-помічником гранатометника. До повномасштабного вторгнення чоловік займався підприємництвом, мав власне фермерське господарство. Він допомагав землякам під час АТО, ремонтував машини, зазначили у міськраді Глухова.

“Рідні розповідають, що у перший день повномасштабної війни його син Іван – військовослужбовець 16 батальйону – отримав бойове завдання і виїхав з Глухова. Анатолій кинув усе і поїхав за підрозділом сина. Теж воювати. Перші два місяці Анатолій був у батальйоні як волонтер-доброволець, а потім став офіційно військовослужбовцем ЗСУ.

Був на кількох гарячих напрямках, нещодавно повернувся з госпіталю після поранення. Його молодший син Анатолій зараз також служить у Збройних силах”, — йдеться у повідомленні Глухівської міської ради.

Анатолію Стрельцову було 52 роки.

Leave a Comment