Всі 3МІ вже про це офіційнo nідтвердuлu: На nередовій загuнув сnівробітнuк Oфісу Презuдента – Ф0Т0

Copy

У запеклих боях за Україну на Донеччині загинув Олексій Титаренко, співробітник Офісу президента на Банковій.Він обіймав посаду головного консультанта у Директораті з питань внутрішньої та гуманітарної політики.

Про це повідомив голова Офісу Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі.Чиновник висловив співчуття сім’ї загиблого захисника та колеги.“Україна завжди пам’ятатиме своїх героїв”, – наголосив Єрмак.У героя залишилась дружина, яка працювала професором в Інституті філософії ім. Г. Сковороди. У ректораті також написали некролог через загибель її чоловіка, висловивши співчуття та високу значущість кожного бійця, який не шкодує свого життя заради майбутнього вільної України.

“Він загинув як Воїн і в нашій пам’яті залишиться Героєм. І особливо дивно в цей час читати міркування окремих теологів-філософів про “радість від смерті ворога”.Але любов і емпатія невіддільні від істини, і вбивча реальність істини – поріг, який не подолали багато сучасних інтелектуалів – це Чин, що втілює Правду.Дякую за Чин Олексію!” – зазначено в повідомленні.

Leave a Comment