Вже є підтвердження! В українській розвідці розповіли про ураження в окупованому Севастополі ФОТО

Copy

На росії заявили, що внаслідок нічної атаки по Севастополю було пошкоджено два кораблі Чорноморського флоту.В українській розвідці підтверджуються ураження російських суден.

Інформацію підтвердив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. Мовиться про ураження великого десантного корабля та підводного човна.Унаслідок удару також пошкоджено обладнання судноремонтного заводу
Водночас Андрій Юсов не уточнив, про який саме тип суден мовиться.

Джерела “РБК-Україна” в розвідці інформують, що, окрім плавзасобів, внаслідок удару є пошкодження судноремонтного заводу ім. С. Орджонікідзе в Севастополі, зокрема обладнання.Зазначимо, що в мережі пишуть, що буцімто було уражено великий десантний корабель “Минск” і дизель-електричний підводний човен “Ростов-на-Дону”. Унаслідок удару вони спалахнули. Обидва судна перебували на ремонті в сухому доці. Однак ця інформація потребує підтвердження.

Вибухи у Севастополі: подробиці.Уночі 13 вересня окупований росією Севастополь зазнав комбінованої атаки. Російське міноборони і ставленики Кремля в окупованому Криму заявили про удар дронів і крилатих ракет.Севастополь нібито атакували 10 крилатих ракет і три безекіпажні катери. Міноборони росії фантазує, що нібито 7 ракет було збито, а катери – взагалі знешкоджено. Тим самим росіяни підтверджують приліт щонайменше трьох ракет.

Однак місцеві в Севастополі, зокрема в центрі міста, чули щонайменше 7 вибухів. Після вибухів спалахнула велика пожежа на судноремонтному заводі.Російське міноборони інформує, що внаслідок атаки нібито двоє людей загинули і 26 постраждали. Загиблі та постраждалі – це нібито співробітники заводу.Важливо зазначити, що так звана окупаційна влада підтверджує, що під атакою була не цивільна інфраструктура.

Росія знову втратила ВДК.Ураження великого десантного корабля Росії в Севастополі – це щонайменше другий такий випадок за два місяці.Зокрема, вночі 4 серпня надводний дрон уразив російський великий десантний корабель “Оленегорський горняк”. Цю операцію спільно провели СБУ з ВМС.

Унаслідок атаки надводного дрону “Оленегорський горняк” зазнав пошкоджень у районі морського порту в Новоросійську. Після того, як дрони вразили корабель, росіянам навряд чи вдасться його відновити.

Leave a Comment