Все у вoгні! Окупoваний Севaстополь вночі атaкували pакетами ВІДЕО

Copy

У ніч на середу, 13 вересня, в тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи.В Севастополі спалахнула пожежа на суднобудівному заводі Севморзавод (Суднобудівний Севастопольський морський завод імені Серго Орджонікідзе).

Постраждало щонайменше 24 людини.За інформацією місцевих Telegram-каналів, у тимчасово окупованому Севастополі пролунало щонайменше сім потужних вибухів.За словами місцевої влади, у регіоні спрацювала протиповітряна оборона.

«У районі Кілен-балки зараз пожежа не на цивільному об’єкті, за попередньою інформацією, спалах стався через ракетну атаку», – повідомив губернатор окупаційної влади Криму Михайло Развожаєв.

Пожежі надано 4 клас. В мережі публікують фотографії, де у районі місця влучання сильна пожежа та стовпи диму.

Згодом Развожаєв підтвердив, що ракетного удару цієї ночі було завдано по суднобудівному заводу.Він додав, що внаслідок атаки постраждали 24 людини – четверо перебувають у стані середньої тяжкості.

Окупанти також переконують, що засобами ППО збито сім крилатих ракет, а патрульним кораблем «Василь Биків» знищено всі безекіпажні катери. Внаслідок влучення крилатих ракет отримали пошкодження два кораблі, що перебувають на ремонті.

Leave a Comment