Вона була справжнім сонечком,- так говорили всі, хто її знав. Вона була Ангелом – саме так називали її бійці. Яна Рихліцька із сонячним позивним «Яра».

Copy

Вона була справжнім сонечком,- так говорили всі, хто її знав.Вона була Ангелом – саме так називали її бійці.ЯНА РИХЛІЦЬКА із сонячним позивним «Яра».«Поки ми спимо, хтось помирає за нас», – говорила вона.

І не просто говорила – робила все, щоб цих смертей було менше.У травні 2022 року вона залишила свою посаду в ІТ-компанії у Харкові та почала волонтерити як медик.Друзі називали її «“магістром магії волонтерства”.“Навіть на загальному згуртовано-волонтерському українському фоні Яра була особливою. Особливою якоюсь своєю емпатичністю, толковістю, вмінням встигати скрізь і з усім, і, мабуть, добротою”, – пише про загиблу Христина Морозова.

Останній раз вона зібрала мільйон гривень волонтерської допомоги, та все одно вважала, що робить недостатньо.У жовтні 2022 року приєдналась до лав ЗСУ й стала

бойовим медиком 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ “Холодний Яр”.Працювала в польовому шпиталі під Бахмутом, коли там було справжнє пекло.Вона завжди захоплювалася жінками, що у нелегкий час війни захищають, рятують, лікують називаючи їх справжніми Героями.

Героїнею стала вона сама.3 березня 2022 року на околиці Бахмута під час евакуації поранених швидку,в якій була Яна, вороги розстріляли…До свого 30-го дня народження «Яра» не дожила менше місяця…

“Ти вклалась у Перемогу, як мало хто робив. Без тебе не відбувалось би наших волонтерських див, ти найкраща була у всьому. У підсумку віддала найдорожче. Шкода лише що Перемогу не побачила. Але ти знаєш що вона буде.Ми не спинимось, саме через таких, як ти”, – написала подруга загиблої Tanya Zenart.

Батьки в пам’ять про свою дитину відмовились від допомоги собі – попросили донатити на Збройні сили України.Вона світила для всіх сонечком – відтепер сяє зорею.Дівчинка з кісками. що стала справжньою Героїнею.Цілий подвійний Всесвіт.

Leave a Comment