Не витримав і “приліг”! Найпрекрасніша за останні місяці неділя! Кримський міст на дні !

Copy

Окупанти, зі свого боку, вже встигли відновити проліт, який був пошкоджений під час попередньої атаки. Про це повідомив в ефірі одного з українських ЗМІ військовий експерт Роман Світан.За його словами, після минулої атаки росіяни швидко відновили пошкодження на Кримському мосту. Однак це означає, що незабаром буде новий удар з нашого боку.

«Тобто найближчим часом, я так розумію, готовність є вже по наступному удару по Кримському мосту. Я думаю ми його побачимо, зараз вже є деяке розуміння того, що у нас ракети з’явилися дальності до 700 км. Навіть «Нептун» вже із дальністю до 400 кілометрів, він дістане до Кримського мосту, тут справа техніки та кількості ракет», — каже Роман Світан.

Як зазначає експерт, цього разу українські сили мають використовувати більше двох ракет, треба хоча б десять. Частина ракет буде збита російськими ППО, проте часто все ж таки долетить до Кримського мосту, вважає експерт.Нагадаємо, речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук розповідав, що російські окупанти намагаються захистити Кримський міст, будуючи систему загороджень та посиливши охорону конструкції за допомогою суден.

Так, російські загарбники посилили охорону Кримського мосту. Для цього ворог залучив шість катерів та п’ять кораблів прикордонної служби ФСБ Росії.«На півночі теж є, але концентрація найбільша з півдня, де вони очікують атак. Також вони (окупанти – ред) будують систему загороджень – у першу чергу бонові загородження», – розповів Плетенчук.

Водночас речник ВМС ЗСУ наголосив, що «немає таких парканів, які ми не подолаємо».

Leave a Comment