Браво Буданову! “Обіцяв” – “зробив”! В Москві буквально 15 хв тому спалахнуло підприємство, що виробляє корабельні радари

Copy

На заводі “Салют” у Москві, що виробляє військове обладнання, спалахнула пожежа. Виробництво, зокрема, займається виготовленням корабельних радарів.

Російські ЗМІ повідомляють, що у Москві на вулиці Плеханова палала будівля заводу “Салют”. Загорілася одна з лабораторій, де зберігався горючий натрій. З вікна 3 поверху валив густий чорний дим. Людей звідти евакуювали – пожежники присвоїли загорянню підвищений ранг.

Наразі пожежу вже ліквідували. Росіяни повідомляють, що площа загоряння була зовсім невеликою – всього 6 квадратних метрів.“Салют” займається виготовленням радіолокаційних систем, оптико-електронних систем управління стрільбою корабельних артилерійських установок та інше обладнання для радіолокації. З цивільної продукції завод випускає світильники, стелажі, верстати, металеві шафи.

Варто додати, що з 2022 року Московський завод знаходиться під санкціями США. Експорт з підприємства суворо контролюється.Нагадаємо, що сьогодні Глава ГУР МО у Telegram написав, що українська розвідка відзначає цей день, “всупереч злочинно-вбивчій, терористично-руйнівній агресії Росії”. Він також пообіцяв, що росіяни відповідять за вчинені воєнні злочини над українцями.

На відео перед главою ГУР ставлять торт зі свічками, він задуває їх, і в цей момент чутно звук вибуху, після чого Буданов ледь помітно посміхається.Буданов наголосив, що сутність професії воєнного розвідника ніколи не передбачала суспільної оцінки їхньої діяльності. Адже розвідники – люди мовчазного подвигу.

“Та широкомасштабна загарбницька війна й динамічні геополітичні зміни в безпековому середовищі внесли значні корективи в роботу розвідки. Нині весь світ спостерігає за нашими досягненнями та довіряє нам і наданій інформації”, – зазначив він.

Leave a Comment