Маргарита відмовила сестрі у проханні посидіти з дитиною. Минулого разу був їй урок на все життя.

Copy

У Маргарити задзвонив телефон. Вона чудово розуміла, що це дзвонить її двоюрідна сестра Маша. Маша завжди дзвонила тільки з однієї причини — щоб хтось посидів з її сином Сергієм. А хлопчик був просто нестерпний, страшенно примхливий, і ніхто не міг з ним упоратися. Але Маргарита вирішила не брати трубку, не хотілося сидіти з племінником і псувати нерви. Маргарита пам’ятає, як Сергій залишився в неї востаннє, це було рік тому. Маша мала якісь справи на роботі, велику завантаженість, і вона залишила сина у двоюрідної сестри. -Посидь із Сергійком, він буде тебе слухатися. Сергійка здався маленьким милим хлопчиком, Маргарита навіть здивувалася, чому ніхто з родичів більше не хоче, щоб Сергій залишався в них.

Навіть рідна бабуся не могла його перетерпіти без Маші. Але тепер Маргарита все зрозуміла. Три дні тривали дуже довго і болісно. Сергію не подобалася їжа, і він міг спокійно перевернутись тарілку з кашею на підлогу, а потім розмазати її по підлозі тапочками. У магазині він міг узяти будь-яку річ, кинути її на підлогу і почати плакати, щоб йому купили це. Коли Маргарита говорила зі своїм начальником по телефону, Сергій спеціально почав вигукувати нецензурні слова. Але добре, що начальник увійшов у становище і все зрозумів, хоч було дуже соромно. Перед Новим роком Маргарита купила пакет цукерок. Сергій попросив з початку одну, потім дві, потім п’ять. Маргарита давала йому цукерки, але зупинилася, коли в пакеті залишилося менше половини, та й дитині стільки солодкого не можна.

Він закотив істерику. Його неможливо було зупинити, він кричав «дай цукерку» і більше ні на що не реагував. Маргарита більше не збиралася цього терпіти і відвезла хлопчика його бабусі. Маша, звичайно, образилася, але Маргаріті було вже однаково. Телефон задзвонив уп’яте, довелося взяти трубку. -Марго, що ти так довго не брала. Я хотіла тебе попросити, може ти посидиш із Сергієм, нікому не зручно, а мені терміново треба. Але Маргарита нічого не чула, у неї в голові було лише «дай цукерку». -Ну що, ти згодна? Це лише на кілька днів. -Маша, якщо в тебе не вдалося виховати дитину, що всі родичі відмовляються, то найми няню. Мені минулого разу вистачило, і вибач, але в мене немає стільки нервів і сил сидіти з твоєю дитиною. -Та як тобі не соромно, та яка ти сестра після цього … Маргарита не стала слухати далі і вимкнула телефон.

Leave a Comment